Stacje czołowe - szczegóły

Read moreStacja kompaktowa VDH6 to wyrób specjalnie przygotowany do obsługi obiektów hotelowych,ośrodków wczasowych lub niewielkich osiedli. Jednostka centralna wyposażona w moduł sterowania po dodaniu maksymalnie czterech paneli typu SLAVE umożliwia budowe 30-kanałowej stacji telewizyjnej.

Więcej…
 


Read more Stacja czołowa HIRSCHMAN CSE 2000 zalecana jest do zasilania małych osiedli mieszkaniowych, hoteli, ośrodków wypoczynkowych nie przekraczających 2000 abonentów i 80 kanałów telewizji analogowej. Zwarta modułowa konstrukcja ułatwia montaż, serwis i rozbudowę stacji.

Więcej…
 

Read more

Proponowana stacja czołowa firmy TELEVES składa się z modułów, w których producent umieścił tuner satelitarny z kieszenią CI, modulator jednowstęgowy z syntezą częstotliwości lub przemienniki telewizji analogowej i DVB-T. Konfiguracja stacji umożliwia budowę dowolnego zestawu dopasowanego do indywidualnych potrzeb klienta. Moduły umieszczone SA w standaryzowanych obudowach z zasilaczem lub przy większej ich ilości w szafach rakowych. Możliwy jest zdalny nadzór nad stacją czołową po dodaniu MODEMU IP i dołączeniu Internetu przez sieć LAN lub GSM.
Więcej…